Jõuluaeg

Jõuluaeg

Jõulupeod firmadele, peredele:

Jõulupidu seltskonnale

Jõulupidudeks pakume õdusat puhkemaja kaminaruumi (mahutab kuni 30 inimest) ja ka sauna. Kel soovi võib jääda ööbima ülakorrusel asuvatesse tubadesse (13 voodikohta, 6 magamistuba). 

Oleme oma külalistele teinud jõulumenüü, millega saate tutvuda allpool. Aga alati püüame hakkama saada ka erisoovidega ja mõtleme koos Teiega midagi hoopis uut välja. Toitudes kasutame võimalikult palju kohalikku ja oma talu toorainet. Valmistame ise palju hoidiseid ja kogume talvehooajaks marju, seeni ja maitseürte. 

Kui tulete jõuluüritusele ratsatallu võiks seda võimalust kasutada ja tutvuda ka hobustega. Talu hobused asuvad jalutuskäigu (ca 1km) kaugusel ratsakeskuses, kus saame organiseerida ratsutamisprogramme ja reesõite ja tutvumisi hobustega,

Võimalused:

  • Arma ratsakeskusesse hobustega tutvuma. Jalutuskäik ratsakeskusesse, tutvumine talli ja hobustega, hobuse rakendamine ja reesõit.

Hind: 6 eur inimene. Minimaalne grupi suurus 10 inimest.

  • Hobused tulevad ise külaliste juurde. Sõidame reega ratsakeskusest puhkemaja juurde ja teeme reesõitu puhkemaja ümbruses.

Hind: 8 eur inimene. Minimaalne grupi suurus 10 inimest.

Jõuluüritus lastegruppidele:

Arma talu jõulumaa

Jõulumaa Arma ratsatalus on omanäoline jõuluprogramm ratsakeskuses koos hobuste ja ponidega, läbi tegevuste räägime jõulukommetest meil ja mujal.
Jõuluprogramme oleme teinud juba 10 aasta jagu ja viimased neli aastat oleme programmiga oma ratsakeskuses, kus ruumi ja võimalusi tegutsemiseks rohkem.

Programm:
Tutvumine ratsakeskuse elu- oluga, käime uudistamas hobuseid ja ponisid. Harjame hobuseid, puhastame kapju ja vaatame, õpime hobuse rakendamist ja teeme reesõitu (kui lund pole siis sõidame vankriga).

Seejärel tehakse jalutuskäik metsa ja viiakse metsloomadele jõulukosti.

Meie meisterdamise töötoas saab teha vahvaid jõulukaunistusi ja igaüks saab oma töö koju kaasa võtta. Pakume ka kuuma jõuluteed ja koduseid muffineid.

Kuna programm toimub suures osas õues, siis kindlasti vajalikud soojad välisriided vastavalt ilmale- kindad, mütsid, soojad jalanõud.

Lisaks võimalik rentida veidi eemal asuvat puhkemaja kaminaruumi jõulupeoks ja tellida ka jõulutoitu.


Kestvus: ca 2 tundi
Aeg: 4.12- 22.12 kell 11.00 ja 15.00
Hind: 10 eur inimene
Grupi suurus: 15- 40in (suuremad grupid ka võimalik aga andke eraldi teada)
* üks saatja iga 10 lapse kohta tasuta


Arma Ratsakeskus: Rutja küla, Vihula vald,
Lääne- Virumaa.
www.armaratsatalu.ee
tel: 53403806 Mare Kalme

Jõuluaeg
Jõuluaeg
Imago OÜ