Toitlustus

Toitlustus

Pakume toitlustust ettetellimisel õdusas kaminasaalis, terrassil või välitoitlustust meie püstkojaplatsil metsas. Kasutame roogade valmistamisel vastavalt aastaajale palju kohalikku toorainet, värskeid aia- ja metsasaaduseid ja ka oma püütud kala.

Et söögist saaks nauding oleme ühendanud memme Tiiu teadmised ja oskused rannaäärsest köögist ja perenaise Mare tänapäevased uuenduslikud võtted ja katsetused. Selle tulemusena on valminud eri menüüd vastavalt aastaaegadele, et just see mis parajasti kasvab ja valmib saaks kohe toidulauale.

Nii saab kevadeti süüa maitsavat nõgesesuppi, suvel nautida värskeid salateid ja suitsukala, sügisel seeneroogasid ja suus sulavaid ahjuõunasid vaniljekastmega. Talvel pakume kõike, mida suvel on saanud purki ja pudelisse panna, nii on laual oma marineeritud kurgid ja maitev moos hommikupudru kõrvale.

2013.a võitsime MTÜ Arenduskoda poolt korraldatud turismitalude toidukonkursi. Võidu tõid sügisene seenepirukas ja ahvena amps.

Osalesime oma taluga TV3 saates Õhtusöök viiele, kus osalesid Lääne- Virumaa turismitegijad.  Saade siin: www.tv3play.ee/sisu/ohtusook-viiele/292088

Retseptidega saab tutvuda siin elu24.postimees.ee/1070122/ohtusook-viiele

Arma talu suvises menüüs

supid

  • tummine peedisupp liha ja hapukoorega
  • koorene lõhesupp tilliga 

praed, grillimenüü

  • lõherullid suitsusingi ümbrises koos maitsva ahjuköögiviljaga
  • ahjuliha seenehautise ja kartulibrokolitambiga
  • Peremehe valmistatud BBQ ribi, lõkkel küpsetatud kala, seened sinihallitusjuustutäidisega, grillitud köögivili, värske keedukartul mundris, suvine salat kurgi ja tomatiga ja kohaliku juustumeistri feta juustuga, maitsevesi, karask ürdivõiga

magusroad

  • porgandi- õunapannkoogid maasikakastmega 
  • kamaparfee või mustikajäätis
  • imeline rabarberikook vaniljejäätisega 


Puhkemaja kaminaruumis veinikülmik, kust külalised saavad ise võtta õlut, siidtit ja veini. Toidu juurde serveerime sobivaid jooke, soovi korral ka kohalike veinimeistrite omamaiseid veine (www.veinivilla.ee) ja ka käsitööõlut. 

Oma alkohoolsete jookidega tulles peavad külalised arvestama korgitasuga.

Toitlustus
Toitlustus
Toitlustus
Toitlustus
Toitlustus
Toitlustus
Toitlustus
Toitlustus
Imago OÜ