Gruppide toitlustamine

Pakume toitlustust ettetellimisel õdusas kaminasaalis, terrassil või välitoitlustust metsas lõkke ääres või kasvõi rannas. Kasutame roogade valmistamisel vastavalt aastaajale palju kohalikku toorainet, värskeid aia- ja metsasaaduseid ja ka oma püütud kala.

Et söögist saaks nauding oleme ühendanud memme Tiiu teadmised ja oskused rannaäärsest köögist ja perenaise Mare tänapäevased uuenduslikud võtted ja katsetused. Selle tulemusena on valminud eri menüüd vastavalt aastaaegadele, et just see mis parajasti kasvab ja valmib saaks kohe toidulauale.

Nii saab kevadeti süüa maitsavat nõgesesuppi, suvel nautida värskeid salateid ja suitsukala, sügisel suus sulavaid ahjuõunasid vaniljekastmega. Talvel pakume kõike, mida suvel on saanud purki ja pudelisse panna, nii on laual oma marineeritud kurgid ja maitev moos hommikupudru kõrvale.

2013.a võitsime MTÜ Arenduskoda poolt korraldatud turismitalude toidukonkursi. Võidu tõid sügisene seenepirukas ja ahvena amps.

 

Arma talu jõulumenüü 2020

Tervitusjook kuum hõõgvein 

Külmlaud

Heeringakasukas punapeediga, kadakamarja-soolalõhe, täidetud munad, singirullid oma talu küüslaugu ja juustutäidisega, .

Pearoog

mustade ploomidega pikitud seapraad, tumedas õlles hautatud hapukapsa ja kartuliga

Magusroog

Panna cotta Arma talu punasesõstrakastmega, kohv, ürditee

Hind 26 eur inimene

 

Alkohoolsed joogid tuleb tellida eraldi.


Puhkemaja kaminaruumis veinikülmik, kust külalised saavad ise võtta õlut, siidtit ja veini. Toidu juurde serveerime sobivaid jooke, soovi korral ka kohalike veinimeistrite omamaiseid marjaveine ja ka käsitööõlut.